Hakkımızda

Hakkımızda

Ulugen Tiny House by Ender Prefabrik

Biz Kimiz?

Bütün yapısal ve mimari dizaynları ile mühendislik hesapları bilgisayar aracılığı ile teknik personelimiz tarafından hazırlanan ve çözümlenen üretimlerimize istendiği zaman alt yapısı da dahil olmak üzere ısıtmalı ve çevre düzenlemeli anahtar teslimi hizmetler vermektedir. Çelik konstrüksiyon villalar (Amerikan evleri) , Ofis Konteynerleri, Güvenlik Kabinleri (Bekçi kulübeleri,Mini ofisler), ç, Yatakhane ve yemekhane konteynerler i, Depo Konteyner leri, Büfe, Konteynerleri, WC-duş konteynerleri, Ticari Prefabrik Yapılar, Ofisler, Sosyal Tesisler, Yemekhane ve Yatakhaneler, Güvenlik Kabinleri, Depolar, WC-Banyo üniteleri, Çelik Yapılar, Modüler taşıyıcı sac panel sistem yapılar, Prizmatik Yapılar (Geniş açıklıklı Çelik konstrüksiyon Sanayi yapıları), Silindirik Yapılar, Acil iskan barınakları vb…Tiny House'larla Özgürlüğünüzü Keşfedin

Tiny house minimalist yaşam tarzı ile bütünleşen bir yapı. Biz firmamız için bu yapıların kullanışlı ve uzun ömürlü olmasından yanayız. Minimalizm akımıyla birlikte sürüdrebiliklilkle birlikte ekonomik açılardanda bir çok malzemleri değerlendirmeye alıyoruz.
Lüksün lüks olması gereken yer ve kullanılışlı lüks arasındaki farkı kullanıcı deneyemi acısından değerlendirerek tasarımlarımızı geliştiriyoruz.
Minimalist yaklaşım bazı ürünlerimizde lüks görünüm yerini sade kullanışlı bir izlenim bırakıyor.
Daha az atık daha çevreci yaklaşım ile her şeyi düşünerek tasarlıyoruz.
Ürünün ne kadar süre dayanacağından, ne kadar kısa sürede temizlenebilir size ne kadar yaşamdan değerli dakikalar kazandırır bunları düşünerek tasarım çıkarıyoruz.
Bazı konseptler standarttır insanın aklına yerleşir. Bazı konseptlerde sadece sizin vizyonunuzun ürünüdür. Müşterinin ne istediği çok önemli ama müşterimizin tasarımımızdan ne kadar uzun süre memnun kalacağı daha önemli burda işte iletişimimizle biz farkımızı ve tasarımda müşterimizle iletişimle her tasarımı beraber yapmaya yönelik yenilikçi bir noktada varız.
Amacımız; bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde, tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek, sürekli daha iyiye ve daha doğruya yönelmektir.
genc dinamik kadrolarımızla, en iyi ürünleri leri en ucuz ve süratli bir sekilde bize ulastıran tedarikcilerimiz ile hizmet sunmaya çalışmaktayız.
SAYGILARIMIZLA.

Tiny House Nasıl Ortaya Çıktı?

İlk olarak Sarah Susanka'nın 2007 de yayınladığı "The not so big house" (O kadar büyük olmayan ev) kitabının, bu kavramın başlangıcı olduğu kabul edilir. 2007- 2008 ekonomik krizi döneminde Amerika da ki bir çok insanın ekonomik giderlerini asgari düzeye indirmek için ortaya attığı minimal bir ve fikridir. Az bir alanı verimli kullanan bir yapıdır. Taşıyabildiğiniz küçük evinizdir. Küçük kullanışlı oluşuyla beraber çevreye de daha az zarar vererek sürdürebilir bir yaşam tarzınada elverişli bir yapıdır. İmarslıve ya imarsız her arsanıza koyabileceğiniz bir yapı çeşididir. Arsa yada yatırım maliyeti gerektirmeyen bir konaklama çözümüdür. Çekme bir karavan görevinde göründüğünden dolayı Karayolu Kanunlarına tabiidir.

İmar İzinine Gerek Yok!

Tiny housesunuzu imar izni olmayan arsalarda dahi kullanabilirsiniz. Tekerlekli şahse ile romörk olarak istediğiniz arsaya götürebilir istediğiniz tatil beldesine götürebilirsiniz. Tiny houselar ikiye ayrılır. Sabit tini house var ve tekerlekli olanlar olmak üzere. Çoğunluğun tercihi tekerlekki olanlardır çünkü istediğiniz yerde yaşama özgürlüğü ve konaklama ihtiyacınızı karşılıyacaktır.Sabit tiny house car İçin vinç ile taşıma gerekmektedir.

Tiny House'larla Yeni Bir Yaşam Tarzı

Sade bir yaşam tarzı ve sadece ihtiyacımız olanlarla tüketim ve kaostan kaçmanız için güzel araçtır Tiny houseunuzu özelleştirebilir ihtiyaç ve tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz. İmarlı ve ya imarsız her arsanıza koyabileceğiniz bir yapı çeşididir. Arsa yada yatırım maliyeti gerektirmeyen bir konaklama çözümüdür. Gezmek tatillerinizde otel parasından ya da kabalıklardan uzak kendi istediğiniz durakta durmak için römork yani tekerleklileri tercih edebilirsiniz.

60+

Şehirde Projeler

525+

Memnun Müşteri

100+

Baraşılı Proje

25+

Yıllık Tecrübe

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Bilgi Alabilirsiniz

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki butondan iletişim sayfasına gidebilrsiniz.

Zamana Ayak Uyduran Bir Şirketiz

Zamanla birlikte değişen konut sektörüne yeni bir soluk getiren Ulugen Tiny House olarak sektörümüzün en iyisi olmak için çalışıyoruz.